Test kompetencji językowych
04.06.2018 g.16:30

WAŻNE!  Podręcznik obowiązujące na rok szkolny 2018/2019  - tutaj.

POLITYKA PRYWATNOŚCI - RODOKlasa przyrodnicza to dobry wybór dla uczniów lubiących  matematykę oraz zainteresowanych  problemami gospodarczymi, społecznymi i politycznymi współczesnego świata.
Rozszerzenia
Matematyka jest przedmiotem wiodącym, realizowanym w rozszerzeniu już od klasy pierwszej.
Od klasy drugiej uczeń dokonuje wyboru pozostałych przedmiotów, które będzie realizował również w zakresie rozszerzonym. Wybór przedmiotów jest duży: język angielski, fizyka albo geografia, chemia albo biologia, informatyka.
Zajęcia pozaszkolne
W ramach stałej współpracy z Wydziałem Oceanografii UG uczniowie uczestniczą w warsztatach oceanograficznych.
Uczniowie zdobywają w praktyce wiedzę na temat procesów i zjawisk przyrodniczych uczestnicząc  w warsztatach geologicznych i hydrologicznych.
Co roku uczniowie uczestniczą w Kolosach oraz poznają nasz region i kraj dzięki ciekawym wycieczkom turystycznym.
Profil absolwenta
Szeroka oferta edukacyjna otwiera uczniom drogę do studiowania na wielu kierunkach uniwersyteckich tj. ekonomia, zarządzenie i administracja, turystyka, geografia oraz możliwość wyboru studiów politechnicznych związanych z chemią czy informatyką.

Przedmioty wybierane w rekrutacji: j. polski, j. angielski, matematyka, geografia
Przedmioty rozszerzone (narzucone, do wyboru): matematyka, j.angielski, informatyka, fizyka/geografia, chemia/biologia
Języki obce: j. angielski, j. niemiecki, j. hiszpański

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego gdynia.pl Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/48/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego xivlo.pl Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami. http://lo.xivlo.pl/index.php/rodo