Test kompetencji językowych
04.06.2018 g.16:30

Polityka prywatności  RODO- więcej




Współpraca z instytucjami:
- uczestniczymy w programach Wydziału Biologii Uniwersytetu Gdańskiego pt.: Zaproś naukowca do szkoły i Poznaj pracę biologa oraz propozycjach popularnonaukowych pt.: Noc Biologów, Krwawy Piątek i Dzień Mózgu,
- uczestniczymy w programach Wydziału Oceanografii Biologicznej i Chemicznej Uniwersytetu Gdańskiego,
- współpracujemy z Gdańskim Uniwersytetem Medycznym biorąc udział w comiesięcznych Konferencjach Młodzieżowych Spotkań z Medycyną,
- uczestniczymy w wykładach popularno - naukowych prowadzonych przez wykładowców z Wydziału Chemicznego Politechniki Gdańskiej,
- odbywamy zajęcia pozaszkolne w: Błękitnej Szkole we Władysławowie, w Pomorskim Parku Naukowo-Technologicznym w Gdyni i w Gdańsku , Gdyńskim Akwarium oraz Politechnice Gdańskiej na Wydziale Chemii,
Sukcesy:
2002 - Magda Brzeska - finalistka Olimpiady Biologicznej,
2005 - Łukasz Dąbrowski - wyróżnienie I stopnia za pracę badawczą w Olimpiadzie Biologicznej, Anita Rudowicz – wyróżnienie I stopnia za pracę badawczą w Olimpiadzie Biologicznej,
2006 - Monika Patyk - finalistka XXI etapu wojewódzkiego Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, Kamil Maciejewski- finalista XXI etapu wojewódzkiego Olimpiady Wiedzy Ekologicznej,
2007 - Anna Czarnota - finalistka XXII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej oraz wyróżnienie II stopnia za pracę badawczą w Olimpiadzie Biologicznej,
2008 - Anna Czarnota - IV miejsce w eliminacjach XXIII Olimpiady Wiedzy Ekologicznej, Justyna Kostiuk - wyróżnienie I stopnia za pracę badawczą w Olimpiadzie Biologicznej i wytypowanie tej pracy na konkurs Młodych Talentów Unii Europejskiej, Marta Łuczyk- wyróżnienie I stopnia za pracę badawczą w Olimpiadzie Biologicznej,
2009 - Natalia Okrój- wyróżnienie III stopnia za pracę badawczą w Olimpiadzie Biologicznej, Justyna Kostiuk- I miejsce w II Uczniowskiej Sesji Popularno- Naukowej z Biologii,
2011 - Paulina Felczykowska – wyróżnienie I stopnia za pracę badawczą na Olimpiadzie Bioogicznej,
2012 - Michał Żuk- finalista Olimpiady Biologicznej, wyróżnienie I stopnia pracy na Olimpadę Biologiczną,
2013 - Michał Żuk- laureat Olimpiady Biologicznej, wyróżnienie pracy badawczej,
2014 - Justyna Jończyk- wyróżnienie II stopnia za pracę badawczą na Olimpiadzie Biologicznej, Magda Kownacka- wyróżnienie III stopnia za pracę na Olimpiade biologiczną,
2016 - Szymon Gruba – wyróżnienie II stopnia za pracę badawczą w Olimpiadzie Biologicznej, Iga Sewruk – wyróżnienie III stopnia za prace badawczą w Olimpiadzie Biologicznej
Profil absolwenta:
nasz absolwent jest przygotowany do studiowania na kierunkach oferowanych przez Gdański Uniwersytet Medyczny, Wydział Biologii i Chemii Uniwersytetu Gdańskiego, Wydział Biotechnologii UG, Wydziały Politechniki Gdańskiej, AWF.

Przedmioty wybierane w rekrutacji: j. polski, j. angielski, matematyka, chemia
Przedmioty rozszerzone (narzucone, do wyboru ): biologia,chemia, j.angielski, matematyka
Języki obce: j. angielski, j. niemiecki, j. hiszpański

Droga Użytkowniczko, Drogi Użytkowniku portalu internetowego gdynia.pl Uprzejmie informujemy, że od 25 maja 2018 r. obowiązuje tzw. RODO, czyli Rozporządzenie Parlamentu Europejskiego i Rady (UE) 2016/679 z dnia 27 kwietnia 2016 r. w sprawie ochrony osób fizycznych w związku z przetwarzaniem danych osobowych i w sprawie swobodnego przepływu takich danych oraz uchylenia dyrektywy 95/48/WE. Nowe prawo wprowadza zmiany w zasadach regulujących przetwarzanie danych osobowych. Szczegółowe zapisy znajdziesz w nowej polityce prywatności portalu internetowego xivlo.pl Jednocześnie informujemy, że Państwa dane są przetwarzane w sposób bezpieczny, z należytą starannością i zgodnie z obowiązującymi przepisami. http://lo.xivlo.pl/index.php/rodo