Per aspera ad astra

"Przez trudy do gwiazd."

Zgodnie z regulaminem WKJA dla uczniów klas IV - VIII szkół podstawowych województwa pomorskiego uczestnicy, ich rodzice (prawni opiekunowie) i nauczyciele mają prawo wglądu do ocenionych prac, w terminie do 3 dni roboczych, od dnia ogłoszenia wyników danego stopnia. Lista uczniów  zakwalifikowanych do III stopnia konkursu pojawi się do 10 grudnia 2019r. na stronie siedziby WKK (www.2lo.gda.pl). Przegląd prac uczniów, którzy nie zakwalifikowali się do etapu wojewódzkiego, odbywa się w dniach 11 - 13 grudnia 2019r. w siedzibie RKK po wcześniejszym przesłaniu stosownej wiadomości drogą mailową do przewodniczącej RKK (Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.), w obecności osoby wyznaczonej przez organizatora konkursu i o czasie wskazanym przez przewodniczącego RKK.

Przewodnicząca RKK Rejonu 5, mgr Iwona Lachowicz


Dnia 26 listopada 2019 r. o godz. 14:00 w XIV Liceum Ogólnokształcącym z Oddziałami Dwujęzycznymi im. M. Kopernika w Gdyni, ul. Wejherowska 55, tel: 58 623 12 27 odbędzie się etap rejonowy Wojewódzkiego Konkursu Języka Angielskiego dla uczniów klas IV - VIII  szkół podstawowych województwa pomorskiego z Rejonu 5. Uczestników konkursu prosimy o przybycie do szkoły nie później niż o godz. 13:30. 

Uczestnicy konkursu powinni posiadać przybory do pisania (długopis albo pióro w kolorze czarnym lub niebieskim) oraz aktualną legitymację szkolną lub inny dokument ze zdjęciem potwierdzający tożsamość.

Przewodnicząca RKK Rejonu 5 mgr Iwona Lachowicz